Przeprowadziliśmy kolejne z serii szkoleń przygotowanych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów dotyczących bezpiecznego zachowania w internecie.
31 stycznia oraz 1 lutego przeprowadziliśmy kolejne z serii szkoleń przygotowanych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów dotyczących bezpiecznego zachowania w internecie.
Tym razem gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 w Radomsku na zaproszenie szkolnej psycholog, Pani Doroty Laks.
Podczas spotkania przekazaliśmy dzieciom informacje dotyczące bezpiecznego zachowania w internecie, a także jak się należy zachować w obliczu włamania na konto społecznościowe.
Za obecny cykl spotkań serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi, Gronu Pedagog oraz uczniom Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radomsku.
Szczególne podziękowania kierujemy także do Telewizji NTL, zwłaszcza do Pani redaktor Dominiki Szwed-Kipigroch oraz operatora Jerzego Rabendy za zainteresowanie oraz udokumentowania tego zdarzenia.
Załączony materiał wideo pochodzi z Kuriera NTL z 31.01.2019 roku - pełen materiał znajdziecie pod adresem: http://tvntl.pl/2019/02/01/kurier/kurier-31-01-2019



