Ratujmy wspólnie serce Miłka .
Kochani! Dziękujeeemy za Wasze serducha i udział w Piknik Charytatywny RaDOMsko dla Miłka .Teddy Eddie nie odpoczywał, tańczył i fotografował się, aby zebrać jak najwięcej pieniążków do naszej puszki.
Dziękujemy Wszytskim !
View the embedded image gallery online at:
https://profestudio.com/index.php?option=com_content&view=article&id=86:teddy-eddie-dla-milka&catid=9&Itemid=121#sigProIdcad4df462a



